کارتن بسته بندی و اسباب کشی

کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای بسته بندی لوازمی که از ارزش کالایی بالایی برخوردارند. با استفاده از این کارتن ها به راحتی در کنار مدیریت راحت جا به جایی از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل فرمایید .

برای تماس کلیک کنید

کارتن حمل مواد یخ زده و مواد غذایی

حمل و نقل مواد غذایی به ویژه آن دسته از موادی که فاسد شدنی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است و کوچکترین بی دقتی در این زمینه می تواند سلامت افراد را با تهدید جدی مواجه سازد. باربری و اتوبار ظریف بار با استفاده از کارتن های استریل مخصوص حمل مواد یخ زده ، حفظ کیفیت مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن و از بین رفتن بافت مطلوب این مواد، حمل و نقلی ایمن و سالم را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

برای تماس کلیک کنید

کارتن بسته بندی لباس – رگال دار

کارتن بسته بندی لباس – کارتن رگال دار کارتنی رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار کارتن حمل لباس یا کارتن رگال دار که مخصوص حمل لباسهای مهمانی و مجلسی میباشد ک در حین جابجایی از به هم فشردگی و کثیفی و چروک شدن آنها جلوگیری به عمل می آورد و شما رو از هزینه خشکشویی معاف می کند.

برای تماس کلیک کنید

ساک حمل رختخواب

یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند.

برای تماس کلیک کنید

کیف جاکفشی

کیف جا کفشی که گنجایش حمل تا ۶ جفت کفش رو داره از فشردگی و خراب و کثیف شدن کفش در حین جابجایی جلوگیری میکند.

برای تماس کلیک کنید

چسب بسته بندی

وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد. در تمام مراحل بسته بندی از بسته بندی تک به تک شکستنی ها تا سایل بزرگ مثل یخچال و ماشین لباس شویی بسیار پر کاربرد می باشد و صرف نظر از آن امکان پذیر نیست.

برای تماس کلیک کنید

استرج

استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار.

برای تماس کلیک کنید

بابل نخودی

بابل نخودیکه دارای حبابهایی به اندازه نخود میباشد و از آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری میکند.

برای تماس کلیک کنید

وکیوم نخودی

اوکیوم نخودی که شامل یک عدد بابل و یک عدد استرج و دو عدد چسب میباشد و بسته بندی شمارو محکم ، و از باز شدن آن جلوگیری میکند.

برای تماس کلیک کنید